סוגי עבודות בניו זילנד

צעירים ישראלים רבים רוצים להגשים את החלום של עבודה בחו"ל ומפנטזים על יעד חלומי, בו אפשר גם להרוויח הרבה מאוד כסף בפרק זמן קצר, וגם לטייל, להנות, להתנתק משגרת היומיום ולחיות את החיים הטובים. ניו זילנד היא לא רק יעד פופולארי לטיול תרמילאים, היא גם אחד היעדים המיוחדים לעבוד בהם. גם אתם חולמים על עבודה בניו זילנד? לפניכם כל המידע על סוגי עבודות בניו זילנד לצעירים, או לאקדמאים בעלי ניסיון.

עבודה במכירות בניו זילנד

תחום העבודה הנפוץ והרווחי ביותר בחו"ל, שרבים מהישראלים מכירים ופונים אליו, הוא תחום תחום המכירות. כמו ביעדים אחרים בעולם, בניו זילנד תוכלו למצוא שלל הצעות עבודה במכירות המתפרסמות באתרי דרושים בחו"ל. עבודה במכירות מתחלקת לשני סוגים עיקריים – מכירת ציורי שמן המתבצעת מדלת לדלת ומכירת מוצרי קוסמטיקה, טיפוח, אופנה ועוד בעגלות. עבודה בניו זילנד במכירות מתרכזת בעיקר בערים הגדולות והמרכזיות (כמו וולינגטון ואוקולנד) ובאזורים האמידים והתיירותיים של ניו זילנד.

עבודות בניו זילנד לא במכירות

מלבד עבודה במכירות, ניתן למצוא סוגי עבודות בניו זילנד שאינם במכירות. עבודות אלו אומנם בד"כ פחות רווחיות, אך מהוות אתגר בפני עצמן ומאפשרות להנות מהשפע האינסופי של הטבע, האטרקציות, אתרי הבילויי והתיירות של ניו זילנד. עבודות לא במכירות הן בין היתר עבודת טיפול בילדים (אופר), אבטחה, עבודות שונות בעסקי התיירות, במלונות ובמסעדות, ניקוי שטיחים ומזגנים וכן הלאה.

כמו כן, סוג עבודה מאוד אופייני לאוסטרליה ולניו זילנד הוא עבודה בחוות חקלאיות ובקטיף. אם כי יש לציין שעבודות מסוג זה לא יתאימו למפונקים שבינכם, אבל להרפתקנים עבודה בחלקאות בניו זילנד טומנת בחובה יתרונות רבים. זוהי חוויה נדירה והזדמנות מיוחדת להכיר את תושבי המקום, ללמוד על אורח החיים והתרבות המקומית, לראות נופים קסומים ועוצרי נשימה ולטייל בשטחים הפתוחים.

עבודה לאקדמאים ובעלי ניסיון מקצועי

גם בעלי תואר אקדמאי וניסיון תעסוקתי במקצועות נדרשים יכולים להשתלב בעבודה בניו זילנד ולמצוא משרות שונות בענף ההייטק, בתחומי המחשבים והלוגיסטיקה.

חשוב לציין כי על מנת לעבוד באופן חוקי בניו זילנד נדרשת אשרת עבודה מתאימה, אותה כדאי להנפיק עוד מהארץ.