עבודה לישראלים בניו זילנד

אפשרויות התעסוקה עבור ישראלים בניו זילנד הן רבות ומגוונות. ישראלים אשר מעוניינים להגיע למטרת עבודה בניו זילנד יכולים למצוא עבודות בתחומים שונים. לפניכם כל המידע על עבודה לישראלים באחד המקומות היפים על פני הגלובוס – ניו זילנד, מדינה של טבע פראי ונופים קסומים.

ראשית, עבודות לישראלים בניו זילנד מתפרסות על פני מספר ערים באי הדרומי ובאי הצפוני, ניתן למצוא עבודה בערים הגדולות והמתועשות ואף עבודות בכפרים ציוריים ופסטורלים. עבודה בחו"ל בתחומי המכירות היא הנפוצה ביותר, היא מאפשרת לצבור רווחים גבוהים והיא פופולארית גם בניו זילנד. בתחום זה יש חלוקה ברורה לשני סוגים עיקריים. האחד, מכירה של מוצרים בעגלות בקניונים, העבודה מתבצעת במרכזי קניות הומי אדם בערים גדולות או בערים קטנות יותר. הסוג השני של עבודה בניו זילנד במכירות הוא מכירת ציורי שמן, עבודה יותר פיזית אשר מתבצעת באזורים האמידים ובשיטת מכירה הנקראת דלת לדלת. ישראלים שמחפשים עבודה במכירות בניו זילנד יכולים למצוא שלל הצעות עבודה בערים כמו אוקלנד, שהיא העיר הגדולה ביותר בניו זילנד, בוולינגטון עיר הבירה ובקרייסטצ'רץ'.

ישראלים אשר מחפשים לחוות את ניו זילנד בדרך קצת שונה יכולים למצוא עבודות בענף החקלאות. עבודות אלה הן יותר פיזיות ופחות משתלמות מאשר עבודות בתחום המכירות, אך הן מאתגרות, מעניינות ומעניקות חוויה מיוחדת של עבודה בחו"ל. הן מאפשרות מגורים בחוות באזורים הכפריים של המדינה ומשלבות טיול מהנה במרחבים הפתוחים והירוקים והכרות עם אורח החיים המקומי. כמו כן, ניתן למצוא עבודות לישראלים גם בתחומי האבטחה, טיפול בילדים, מנעולנות, שיפוצים, מלצרות ובעסקי התיירות.

חשוב לציין, בעלי דרכון ישראלי נדרשים להוציא ויזת עבודה על מנת להתחיל לעבוד בניו זילנד. חברות רבות של עבודה בחו"ל מעדיפות להעסיק בעלי דרכון זר מאחר ויותר קל להוציא להם אשרת עבודה ולכן יש לחפש בארץ חברה שמעסיקה ישראלים בניו זילנד עם דרכון ישראלי.