עבודה בקרייסטצ'רץ'

חולמים על עבודה בניו זילנד? בואו לעבוד בקרייסטצ'רץ'. העיר השניה בגודלה במדינה היא אחת הערים המתויירות ביותר בניו זילנד, עיר, מודרנית, מערבית, מרתקת, קסומה ומופלאה אשר מספקת הצעות עבודה רבות באוירה שלווה ונינוחה.

קרייסטצ'רץ', בירת מחוז קנטרברי, נמצאת באי הדרומי של ניו זילנד והיא מוקפת בנופים ירוקים עוצרי נשימה. הארכיטקטורה שלה ואופי העיר מזכירים במידה רבה ערים בריטיות ואף שמות הרחובות ואתרים רבים בה קרויים בשמות אנגליים. רוצים לדעת עוד על אפשרויות עבודה בקרייסטצ'רץ' ועל אתרי תיירות ובילוי מרכזיים? תמשיכו לקרוא.

כאמור, קרייסטצ'רץ' היא אחד היעדים התיירותיים בניו זילנד כך שלא מצפה לכם רגע אחד משעמם במהלך העבודה. העיר מספקת אינספור אטרקציות, אתרי תיירות ומקומות בילויי בהם ניתן להעביר את הזמן ואת ימי החופש מהעבודה.

בין המקומות המומלצים בהם כדאי לבקר במסגרת עבודה בקרייסטצ'רץ' הם מוזיאון קנטרברי (שהוא אחד המוזיאונים הידועים בעולם), פארק האגלי (המספק מגוון חוויות ובו הגנים הבוטניים ונהר אבון), הגלריה לאומנות, מוזיאון חיל האויר, המרכז האנטרקטי (מרכז מחקר ליבשת אנטארקטיקה הכולל מגוון אטרקציות תיירותיות), מרכז הלימוד של ארבע הרוחות (המלמד על תרבותם של המאורים ילידי ניו זילנד), קתדרלת קרייסטצ'רץ' במרכז העיר (קתדרלה מרהיבה וממנה אפשר לקבל תצפית מדהימה על העיר) וכמובן ישנם אתרים רבים נוספים.

כמו כן, אפשר לשלב עבודה בקרייסטצ'רץ' עם טיול ברחבי ניו זילנד ותוכלו לטייל גם באיזורים הסמוכים לעיר. למשל במרחבים הפתוחים של גן החיות הפתוח של ניו זילנד בהם חיות נדירות ועולם צומח עשיר במיוחד או באגם טאקפו.

לסיכום, אפשר למצוא עבודות בתחומים שונים אך העבודות הפופולאריות והנפוצות ביותר בעיר הן בתחומי המכירות והשיווק, שנחשבות לרווחיות מאוד ומתרכזות במכירת ציורי שמן ומכירה בעגלות.