עבודה בעגלות בניו זילנד

עבודה בעגלות בחו"ל לא חייבת להיות רק בקניונים בארצות הברית או באירופה. עבודה בעגלות אפשרית לצעירים ישראלים אחרי צבא גם בניו זילנד, אחד מיעדי התיירות המופלאים ביותר בתבל. עבודה בעגלות בניו זילנד מאפשרת לעוסקים בה ליהנות משילוב מושלם בין הרחבת האופקים, שפשוף האנגלית וביקור באחת מהמדינות היפות ביותר בעולם כולו. אמנם ניו זילנד ידועה בעיקר בזכות הנופים הקסומים, הבידוד היחסי משאר העולם וצפיפות האוכלוסין הנמוכה, אך כל מי שביקר בה יוכל להעיד שניו זילנד בורכה גם בקניונים ממוזגים רחבי ממדים.

למי מתאימה עבודה בעגלות בניו זילנד?

עבודה בניו זילנד מיועדת בראש ובראשונה לצעירים ששולטים בשפה האנגלית. אנגלית היא השפה הרשמית של ניו זילנד ומאחר ומדובר בעבודת מכירות, הרי שחוסר יכולת לתקשר בשפה זו יכול לעמוד לכם לרועץ. בנוסף, העבודה מיועדת בעיקר לצעירים אחרי צבא או לסטודנטים שיכולים לפנות כמה חודשים לעבודה אינטנסיבית בחו"ל. בדרך כלל המועמד האידיאלי לעבודה בעגלות בניו זילנד ניחן בחוש מפותח למכירות ולתקשורת בין אישית, אבל במקרים רבים היכולת למכור מוצרים שונים לאנשים זרים מתפתחת במהלך העבודה.

לא אחת העוסקים במכירות מגלים כי מאז ומעולם קינן בהם חיידק המכירות, אבל מאחר ומעולם לא התנסו בתחום, לא היה להם מושג כי הוא קיים שם בפנים. מעבר לכל זה, עבודה בעגלות בניו זילנד מתאימה לאנשים חרוצים ובעלי יכולת לעמוד על הרגליים כתשע שעות מדי יום, לצעירים בעלי משמעת עצמית ולכאלו שמעוניינים להרוויח הרבה מאוד כסף ומוכנים לעבוד קשה בשבילו.

מה בדיוק מוכרים בעגלות?

קצרה היריעה מלהכיל את כל סוגי המוצרים שניתן למכור בעגלות בניו זילנד. על קצה המזלג ניתן לכתוב כי המוצרים הפופולאריים ביותר שנמכרים בעגלות בניו זילנד הם מוצרי קוסמטיקה של חברת אהבה וזאת בשל העובדה שניו זילנד בורכה בימי שמש רבים בדומה לישראל. מוצרים פופולאריים נוספים הם גאדג'טים, צעצועים ומוצרי חשמל, מוצרי טיפוח ובישום, אבנים מיוחדות, תכשיטים, מוצרי אופנה וטקסטיל ועוד.

היתרונות של עבודה בעגלות בניו זילנד

היתרונות של עבודה בניו זילנד רבים ומגוונים. להלן כמה מהם על קצה המזלג:

  • מאחר והעבודה מתנהלת בשפה האנגלית, אין צורך ברכישת שפה נוספת וזאת בניגוד למדינות אחרות כמו למשל הולנד או ספרד שבהן אנגלית אינה השפה הרשמית של בני המקום.
  • עובדים חרוצים ומוצלחים יכולים לייצר למעלה מעשרת אלפים ש"ח מדי חודש. מדובר על הדרך המושלמת לחסוך סכומים גדולים בזמן קצר.
  • בדרך כלל המגורים של העובדים מסובסדים על ידי החברה שמעסיקה אותם.
  • בניגוד לעבודות אחרות שניתן לעסוק בהן בניו זילנד, כמו למשל עבודות שקשורות בחקלאות או עבודה במכירות של ציורי שמן מדלת לדלת, עבודה בעגלות מתנהלת באזורים ממוזגים ולא תחת כיפת השמיים.

כיום ניתן להשיג אשרת עבודה בקלות יחסית וזאת משום שלישראל יש יחסים דיפלומטיים מלאים עם ניו זילנד. באופן כזה ניתן ליהנות מעבודה בראש שקט ולא לחשוש מרשות ההגירה.