עבודה בניו זילנד: יתרונות

בדרום מערב האוקיינוס השקט שוכן גן עדן עלי אדמות, אחד המקומות היפים ביותר בעולם. ניו זילנד היא מדינת איים מבודדת, בעלת נופים מרהיבים להפליא, חופים זהובים, פסגות מושלגות וטבע מהפנט ועוצר נשימה. לא פלא שישראלים רבים מחפשים עבודה בניו זילנד. לפניכם סקירה קצרה על יתרונות עבודה בחו"ל במדינת ניו זילנד.

כאמור, ניו זילנד היא מדינת איים והיא מורכבת משני איים מרכזיים גדולים ועוד מספר איים קטנים. עבודה באחת המדינות המיוחדות והיפות בעולם טומנת בחובה יתרונות רבים. ראשית, האפשרות להנות מאינספור אטרקציות, תופעות טבע מיוחדות ואתרי תיירות במהלך השהייה בניו זילנד. מוזיאון ניו זילנד, הגנים הבוטניים, מגדל סקיי, באנג'י בקווינסטאון, תצפית מהר ויקטוריה, קייפ ריינגה בצפון המדינה ובו חוף תשעים המיילים, שמורת הגייזרים המיוחדת טה פויה, צניחה חופשית בטאופו, קרחון פרנץ ג'וזף, מאונט קוק שהוא אחד הפארקים המפורסמים במדינה. כל אלה הם חלק קטן מהאטרקציות שמציעה ניו זילנד ולכן בראש ובראשונה עבודה בניו זילנד היא חווית טיול מהנה במרחבים ירוקים, היא מתאימה לחובבי טבע, טרקים ולאוהבי טיולים.

יתרונות נוספים הם רמת החיים הגבוהה והעובדה שניו זילנד היא יעד תיירותי חזק ומגיעים אליה המוני תיירים מדי שנה. אלה אף משפיעים על הרווחים במהלך העבודה, עבודה בתחומי המכירות בניו זילנד מניבה רווחים גבוהים. הקניונים המפוארים ומרכזי הקניות הגדולים הם מיקום נהדר לעסקי העגלות, בהן נמכרים מוצרים שונים ובעיקר מוצרים טבעיים שזוכים לפופולאריות רבה על ידי התושבים. כמו כן, עבודה רווחית נוספת בניו זילנד היא מכירת ציורי השמן מדלת לדלת. היתרונות של עבודה זו במדינה הן מזג האויר הנוח והתושבים הידידותיים שגורמים לעבודה להיות קלילה ונעימה יותר.

ניתן למצוא עבודה בניו זילנד גם לא בתחומי המכירות. עבודות אלה הן למשל בענף החקלאות ובחוות, מנעולנות, טיפול בילדים, אבטחה ועבודות בענף התיירות.

לסיכום, ניו זילנד היא בהחלט אחד היעדים המיוחדים של עבודה בחו"ל. יש לקחת בחשבון שעל מנת לעבוד בניו זילנד יש להנפיק ויזת עבודה. דבר נוסף, בשל היותה מדינה מבודדת עלויות היבוא למדינה מאוד גבוהות ולכן גם יוקר המחייה בה יקר בהשוואה למדינות אחרות.