עבודה בניו זילנד לא בעגלות

ניו זילנד היא שרשרת של איים הממוקמת ממזרח לאוסטרליה, באחד המקומות היפים בעולם, לחופי האוקיינוס השקט. צעירים רבים בוחרים לטייל ולעבוד בניו זילנד, עם או בלי ביקור גם באוסטרליה, ושוהים בה מספר שבועות עד מספר חודשים. עבודה בניו זילנד מאפשרת לחסוך כסף ולהאריך את הטיול. עבודה בעגלות בניו זילנד, כמו ביעדים רבים אחרים בעולם, נחשבת לרווחית ביותר – אבל מה קורה אם לא מתאימה לכם עבודה בחו"ל במכירות? מה קורה אם אתם דווקא מנסים להימנע מעבודה בעגלות? ניו זילנד מציעה עוד שפע של מקצועות, עבודות ודרכים להתקיים ולהאריך את הטיול – על אפשרויות שכאלה, במאמר שלפניכם.

אין ספור אפשרויות לעבודות לא בעגלות

כאמור, שילוב של עבודה בניו זילנד במהלך טיול ארוך יאפשר לכם להאריך את הטיול, אך לא רק זאת – העבודה מאפשרת חוויה אותנטית ואמיתית של מגורים במקום וממש להיות חלק מן המרקם האנושי המקומי במדינה. מי שמעוניין לעבוד אבל אינו מעוניין בעבודה בעגלות או במכירות, יוכל למצוא שפע של הצעות לעבודה זמנית, לטווחים קצרים או ארוכים, בניו זילנד. המדינה מגוונת ועשירה, ותחומי העיסוק בה רבים. החל מעבודות ארעיות במפעלים המקומיים, דרך עבודה במסעדות, מקומות אירוח, מלונות ופאבים, וכלה בעבודה באטרקציות ייחודיות הזרועות בין האתרים הנפלאים של ניו זילנד – אין ספור אפשרויות לעבודות זמניות לא בעגלות.

עבודה בחוות ובחקלאות בניו זילנד

ניו זילנד, כמו שכנתה אוסטרליה, היא ארץ משופעת באזורי חקלאות. העיסוקים החקלאיים הם רבים ושונים – ביניהם גידולים כמו פירות וירקות, גידול בקר וצאן ועוד. ההשתלבות בחוות חקלאיות בניו זילנד מתאימה בעיקר למי שאוהב את עבודת האדמה ואולי אפילו כבר יש לו מעט ניסיון בכך, וכן עבור מי שמחפש עבודה זמנית וקצרה בניו זילנד לא בעגלות (או במילים אחרות, "לעשות בוחטה" ולהמשיך), בעבודה פיזית מאומצת (כמו קטיף או זריעה) שנמשכת על פני תקופה אינטנסיבית וקצרה.

עבודות לא בעגלות בערים הגדולות

מי שיותר מתאים לו דווקא לעבוד עם אנשים, מוזמן לבחון את האפשרויות בעיר הגדולה. הצעות עבודה תמצאו בכל איזור בו יש תיירים רבים, והן יכללו עבודה במרכזי אירוח (חדרנית במלון, פקיד/ת קבלה לייצוגיים ולייצוגיות שבינינו, וכדומה), מלצרים או בארמנים, ועוד. תנאי העבודה בדרך כלל יספקו את כל הצריך על מנת לחיות ומשכורת יומית בסיסית נמוכה למדי, אבל היתרון הגדול שבעבודות אלה הוא כמובן ההיכרות עם אנשים חדשים בכל יום.

עבודות כפיים למיניהן

עוד אפשרות של עבודה לא בעגלות בניו זילנד כמו במדינות רבות בעולם, וניראה כי דווקא הישראלים נוטים לחבב אותה מאוד, היא עבודה כשוליה לעובד עצמאי בתחומי השיפוצים, מנעולנות (פריצה, תיקון, החלפת מנעולים, שכפול מפתחות וכו'), הובלות וכדומה. העבודה מאפשרת הרבה זמן פנוי לטיולים, שכר המורכב מבסיס ועמלות על כל פרויקט, וגם כאן, הרבה נסיעות ברחבי האיים והיכרות עם אנשים חדשים.