עבודה בוולינגטון

ולינגטון היא עיר הבירה של ניו זילנד, היא נמצאת בקצה הדרומי של האי הצפוני והיא העיר השלישית בגודלה במדינה. אם אתם מחפשים יעד אטרקטיבי לעבודה בניו זילנד כדאי מאוד לקחת בחשבון עבודה בוולינגטון. מסוקרנים? קיראו כאן את כל המידע הרלוונטי למחפשי עבודה בעיר.

ניו זילנד מהווה יעד מרתק בפני עצמה, יש בה המון נופים ירוקים, טבע מהפנט ועוצר נשימה ואתרים מעניינים. וולינגטון ללא ספק נמנית בגאווה עם הערים התוססות בניו זילנד, תוכלו למצוא בה מגוון מקומות בילוי ושפע של אטרקציות ואתרי תיירות (מוזיאונים, מועדונים, מסעדות, בתי קפה ומה לא?!).

מקומות מומלצים לביקור במסגרת עבודה בוולינגטון הם בין היתר מוזיאון טה פאפה (המוזיאון הלאומי של ניו זילנד), גלריית האמנות העירונית, גן החיות (המכיל מעל למאה זנים של בעלי חיים), הגן הבוטני, שמורת קארורי (שמורה המשמרת את חיי הבר והצמחייה של המקום), מפרץ ליאל וקתדרלת סנט פול. בנוסף, תוכלו להנות מפסטיבלים שונים, ממופעי אופרה, ממבנים מרשימים ומאחת האטרקציות המרכזיות בעיר – הרכבל של וולינגטון, המספק תצפית מרהיבה על העיר ובאמצעותו אפשר לעבור בין מספר אתרי תיירות מרכזיים.

כעיר בירה וכאחת הערים המרכזיות בניו זילנד, וולינגטון מושכת אליה המוני תיירים, ולכן אחד מתחומי העבודה הנפוצים בעיר (כמו כמעט בכל יעד של עבודה בחו"ל) הוא תחום המכירות. ענף זה נחשב לרווחי ביותר והוא פופולארי מאוד בקרב צעירים ישראלים, אשר מחפשים הזדמנויות לצבור רווחים גבוהים בפרק זמן קצר. העבודות בתחום מתחלקות למכירת ציורי שמן ומכירה של מוצרים בעגלות בקניונים. כמו כן, ניתן למצוא עבודה בוולינגטון גם בתחומים שלא קשורים לענף המכירות, כמו למשל עבודות באבטחה או בענף ההייטק, המיועדות לבעלי תואר וניסיון בתחום.