עבודה בדנידין

ההחלטה לנסוע לעבוד בחוץ לארץ היא בהחלט לא החלטה של מה בכך אך מרגע שהתקבלה, עומדת בפנינו החלטה הרבה יותר קשה ומאתגרת – היכן כדאי לעבוד? האפשרויות הקיימות לעבודה בחוץ לארץ הן רבות וחוצות יבשות ומדינות. ישנם יעדים מבוקשים יותר ופחות וישנם יעדים שאנשים כלל לא יעלו על הדמיון כי הם קיימים. דנידין היא בדיוק מקום שכזה.

דנידין הוא לא רק שמו של הילד הספרותי "שרואה ואינו רואה", אלא גם שמה של עיר גדולה בניו זילנד. מדובר בעיר השמינית בגודלה בניו זילנד כולה ואחת מהערים החשובות ביותר היסטורית ותרבותית עבור האזרחים.  דנידין היא עיר ציורית שזכתה לתשומת לב מיוחדת מטעם תיירים רבים הודות לפאר האדריכלות שבבניינים והבתים בה.

היכן שיש תיירות ענפה, תמיד יהיה קל יותר למצוא עבודה טובה – במיוחד עבור אנשי מכירות. מלבד היתרון שמדובר בעיר תיירותית, זוהי עיר רוויה במוסדות אקדמיים שונים ולכן מתגוררים בה סטודנטים רבים. היכן שישנם סטודנטים ישנם חיים תוססים, חיי לילה ופעילויות רבות לפנאי ותרבות.

אם כך דנידין משלבת את שני היתרונות הברורים של עבודה בחוץ לארץ – תיירות כמקור משמעותי להכנסה ושפע של פעילויות לאחר שעות העבודה. אם תוסיפו לזאת את העובדה שרמת האבטלה בניו זילנד כולה היא מהנמוכות בעולם ואת העבודה שרמת החיים בה מן הגבוהות בעולם – קיבלתם מתכון מושלם לעבודה בחוץ לארץ.

אין ספק כי עבודה במכירות היא העבודה המשתלמת והנפוצה ביותר בדנידין, עם זאת ניתן למצוא באזור עבודה בחוות ובקטיף גידולי שדה נפוצים, עבודה באבטחה ואם אתם בעלי אישור העבודה המתאים תמצאו עבודה אפילו במלצרות. כמובן שחשוב להתארגן מראש ולהוציא את הויזה המתאימה לעבודה במדינה, מכיוון ששלטונות ניו זילנד מחשיבים כל עבודה ללא אישור מוסדר כלא חוקית.