עבודה באוקלנד

אוקלנד שבניו זילנד היא העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר במדינה, היא נמצאת באי הצפוני ובעבר שימשה כעיר הבירה של ניו זילנד. עבודה באוקלנד היא הזדמנות מצויינת לצבור רווחים גדולים ולהמשיך טיול בניו זילנד בשאר היעדים המרתקים ובאתרי התיירות הנפלאים שלה. לפניכם כל המידע הנדרש על העיר ועל אפשרויות התעסוקה בה.

אוקלנד היא שער הכניסה לניו זילנד, היא עיר מערבית, מפותחת, מודרנית ותיירותית מאוד והיא משמשת כעיר הנמל העיקרית של מדינת האיים המבודדת. תיירים רבים מגיעים לאוקלנד על מנת להתרשם מהנופים, התרבות והאטרקציות שהיא מציעה אך העיר בעיקר מהווה נקודת פתיחה ובסיס לטיול ברחבי ניו זילנד.

התחום הפופולארי והנפוץ ביותר של עבודה באוקלנד לישראלים הוא תחום המכירות. בעיר נמצאים הקניונים ומרכזי הקניות הגדולים והמפוארים בניו זילנד, והתיירים הרבים שפוקדים אותם הם קהל יעד מצויין לעסקי העגלות. לכן, כמו במדינות אחרות בעולם, עבודה בעגלות באוקלנד נחשבת לעבודה רווחית מאוד. בנוסף, ניתן למצוא עבודות של מכירת ציורי שמן מדלת לדלת (שאף הן רווחיות) ובתחומים נוספים.

כאמור, אוקלנד מספקת מגוון רחב של אטרקציות ומקומות בילוי לתיירים. חלק מהאתרים המומלצים לבקר בהם בימי החופש מהעבודה הם למשל הסקיי טאוור (מגדל תצפית הכולל מסעדות, פאבים, בתי קפה וקזינו), מוזיאון אוקלנד, האי ווהיקי (אחד האיים המרשימים מקבוצת איים הנמצאים בסמוך לעיר) וגן החיות של אוקלנד (בו אפשר להתרשם מעולם החי והצומח הייחודי של ניו זילנד). כמו כן, תוכלו למצוא בעיר פארקים ומוזיאונים שונים, מסעדות, חופים ומגוון רחב של פעילויות ימיות שכדאי לקחת בהן חלק.

לסיכום, יש עוד מספר דברים שחשוב לדעת אם אתם לפני עבודה באוקלנד. מזג האויר בעיר נחשב ליחסית נוח, באוקלנד נמצא נמל התעופה המרכזי של ניו זילנד וישנם מוצרים שחל איסור להכניס אותם למדינה.