לעבוד בניו זילנד ולחסוך ללימודים

הצעות עבודה בניו זילנד אפשר לאתר דרך אתרי אינטרנט שעוסקים בעבודה בחו"ל. לרוב, אותם אתרים מציעים מגוון משרות בתחומים שונים ולמגוון גילאים, הן לצעירים והן למבוגרים. השאלה הנשאלת היא מדוע שצעירים יפנו לעבודות בניו זילנד? התשובה לשאלה זו יכולה להיות די פשוטה והיא – בשביל להרוויח! הדולר הניו זילנדי גבוה פי 3.5 מהשקל הישראלי ולכן מי שעובד שם מרוויח בהתאם – יותר מכפול מהארץ. השאלה היותר מעניינת היא לאילו מטרות אותם צעירים וצעירות חוסכים…

חוסכים כל הדרך אל התואר…

תתפלאו או לא, הרבה מאותם צעירים חוסכים למטרות לימודים גבוהים הלא הם לימודי האקדמיה. ישנם צעירים שרוצים ללמוד באוניברסיטאות בישראל אך עקב תנאי הקבלה הגבוהים והנוקשים לעתים לא מתקבלים. בלית ברירה אותם צעירים צריכים "להתפשר" וללכת ללמוד במכללות. עלותן של הרבה מאותן מכללות טובות גבוהה פי שלוש (ולעתים אף פי ארבע) מהשכר האוניברסיטאי ולצעירים ישראלים רבים קשה להתמודד עם המחירים הללו. לפיכך, המוני צעירים נמרצים ונלהבים מישראל טסים לחו"ל על מנת לעבוד ולהרוויח כמה שיותר כסף ובכמה שפחות זמן, כאשר אחד היעדים האהובים לעבוד ותוך כדי ליהנות, לראות עולם ולחסוך הוא לא אחר מאשר ניו זילנד.

לחסוך בניו זילנד ללימודים בחו"ל

חשוב לציין ולומר כי בין אותם ישראלים שעובדים בניו זילנד ניתן למנות גם כאלו שמעוניינים ללמוד בחו"ל בכלל (למשל לימודי רפואה ברומניה ו/או איטליה), שכן לשם כך צריך כסף מחייה רב. שהרי כידוע מטבע היורו גבוה פי 5 ויותר מהשקל הישראלי ולכן לישראלים יהיה קשה לממן את המחייה במדינות אלו ולמעשה יש לבוא מוכנים עם חסכונות נאים, כאשר אחת הדרכים לעשות זאת היא, כאמור, על ידי עבודה בחו"ל דוגמת עבודה בניו זילנד.

למה ניו זילנד?

ניו זילנד היא יעד שמטריף את חושיהם של רבים כאשר אחת הסיבות לכך היא הפסטורליות של המקום, מזגם הנוח והרגוע של התושבים והמגוון הרחב של האטרקציות המהנות בהן ניתן לקחת חלק לאחר שעות העבודה. בקיצור – רוצים ללמוד ומהר וקצרים במזומנים?! אין צל של ספק שאם אתם רוצים גם ליהנות על הדרך – ניו זילנד תהווה פתרון מעולה!