לוחות דרושים בניו זילנד

ידוע כי עבודה בחו"ל לצעירים היא תחום מבוקש ובעיקר לחיילים משוחררים, חבר'ה צעירים בשנות ה-20 לחייהם. מבין היעדים היותר מעניינים ניתן למנות את ניו זילנד. אחת הסיבות לכך שניו זילנד מהווה יעד עבודה מבוקש, במיוחד בזמן האחרון, היא הסובלנות הניתנת לכל נושא העבודה ברחביה ובמיוחד לאלו שאינם אזרחי המדינה. למשל, ישנו הסדר עבודה זמני לישראלים המאפשר להם לעבוד בניו זילנד באופן חוקי במשרות שונות ובעיקר בתחומי החקלאות והקטיף. דוגמא מהותית של עבודת קטיף היא קטיפת קיווי במטעים באי הצפוני של ניו זילנד.

סיבה נוספת לכך שניו זילנד היא יעד פופולארי לעבוד בו היא הנופים המרהיבים הנמצאים בתחומיה. בניו זילנד נופים עוצרי נשימה, ירקרקים ואדמוניים, כחולים וסגולים. מבין מקומות הטבע המופלאים ניתן למנות את הר קוק, פרנץ ג'וזף הקרחון היפהפה, טונגרירו קרוסינג, אגם טאופו והרשימה ארוכה מאוד. מי שיגיע לניו זילנד יבין מיד על מה מדובר, שכן רק הנסיעה ממקום למקום כרוכה ב"שטיפת עיניים" בכל הירוק שמסביב המשולב עם הרים וקרחונים.

משנמנו הסיבות העיקריות למשיכתם של ישראלים למדינה המדהימה, נשאלת השאלה הלגיטימית: "אז איך עושים זאת? כיצד משיגים משרה בניו זילנד?". הפתרון הפשוט והקל הוא לגלוש ברשת ולאתר לוחות דרושים בחו"ל ולחפש בהם משרות בניו זילנד. ברוב האתרים יספרו מעט על החברה המעסיקה, תנאי העבודה, טיפים להתמצאות ואף חלקם יעניקו מידע בנושא החוקיות, אשרת השהייה והעבודה ויתר הבירוקרטיה.

לסיום, להלן מספר המלצות לאתרים שעוסקים בעבודה בחו"ל, מספקים מידע איכותי ושימושי ומאוד נוחים לשימוש:

– Dr job

– Toosoo

– Maka

– Jobsource

– Easymoney