כרטיס טיסה לניו זילנד

ניו-זילנד היא יעד אהוב במיוחד על מטיילים ישראלים שמחפשים את המקום המושלם לטיול של אחרי הצבא, טיול תרמילאים, חופשה משפחתית או טיול שמשולב עם עבודה בניו זילנד. אם קיבלתם החלטה לטוס לניו זילנד, המשימה החשובה הבאה היא – קניית כרטיס הטיסה.

קיימות מספר אפשרויות העומדות לפניכם בעת רכישת כרטיס טיסה לניו-זילנד. ביחס לישראל, ניו-זילנד נמצאת בקצה השני של העולם, ולכן אין טיסות ישירות היוצאות מהארץ לניו זילנד. כל טיסה לניו-זילנד היא עם קונקשיין, בדרך כלל דרך אחת המדינות במזרח. לעיתים יש טיסות לניו-זילנד שכוללות אפילו שני יעדי קונקשיין.

אחד הדברים החשובים ביותר, שיעזרו לכם להבין כיצד לרכוש כרטיס טיסה הוא בשיטה אחת פשוטה – סקר שוק. מחירי כרטיסי הטיסה נעים בדרך כלל בין $1600-2000. מחירי הטיסה יושפעו ממספר קריטריונים שחלקם נתונים להחלטתכם ולשינויים וחלקם לא.

הקריטריונים הם רבים והנה החשובים שבהם :

  1. העונה בה תבחרו לטוס – בניו זילנד עונות השנה הפוכות מבישראל, למשל כשאצלנו חורף בניו זילנד קיץ, כך שהעונה הנוחה ביותר לטיול היא בחודשים דצמבר עד אפריל, כמובן שאז מחירי הטיסות גבוהים יותר.
  2. חברת התעופה בה טסים – קיימות חברות תעופה רבות, בעיקר אמריקאיות שנוסעות מעל האוקיינוס השקט, חלקן זולות יותר וחלקן יקרות יותר.
  3. המדינה דרכה תבצעו את טיסת הקונקשיין – בדרך כלל מדובר בתאילנד או הונג קונג, אך בהחלט יש חברות תעופה שעוברות גם דרך יעדים אחרים כמו קנדה, פנמה וכו'.
  4. מספר יעדי הקונקשיין במסלול הטיסה – ככל שיעדי הקונקשיין במסלולי הטיסה רבים יותר, כך הטיסה זולה יותר.
  5. יעד הנחיתה או שדה התעופה בו נוחתים – בניו זילנד שלושה שדות תעופה מרכזיים ועוד כמה קטנים. חלקם קרובים יותר מבחינת מסלול הטיסה וחלקם רחוקים יותר. ככל ששדה תעופה רחוק יותר כך הטיסה תעלה לכם יותר.
  6. התאריך בו תזמינו את הכרטיס – ניו זילנד היא יעד מבוקש ביותר ולכן הקפידו להזמין כרטיס לפחות חצי שנה מראש, מלבד זאת כרטיסים לרגע האחרון הם דבר נדיר ליעד זה.

למידע נוסף: קרא כאן על טיסות זולות לניו זילנד