טיסות לניו זילנד השוואת מחירים

בדרך כלל, כשמתכננים טיול הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבחור יעד. מרגע שיעד לטיסה כבר יש, כל שנותר עכשיו הוא לדאוג לכרטיסי הטיסה. ישנם כמה קריטריונים שישפיעו מאוד על מחירי הטיסות לניו זילנד ובבואכם להשוות מחירים ולראות מתי, איפה ודרך איזו חברה כדאי לטוס, חשוב שתבחנו כמה דברים לפני. גם אם תמצאו ברגע האחרון כרטיס טיסה לניו זילנד (דבר שלא סביר שיקרה בגלל הביקוש הגדול לטיסות ליעד זה), הטיסות לניו זילנד מהוות אחד החלקים החשובים ביותר בהכנות לטיול, שכדאי ומומלץ לחשוב עליהם כמה שיותר זמן מראש.

ניו זילנד נמצאת כמעט בקצה השני של העולם, לכן הטיסות אליה אינן ישירות ובדרך כלל יכללו טיסות קונקשיין דרך אסיה או אירופה. מכיוון שמדובר ביעד מבוקש מאוד ומרוחק, מחיר הטיסות הוא מכריע וככל שמקדימים להזמין כרטיסים כך סביר להניח שתוכלו למצוא מחיר טוב וזול יותר. כמובן שתלוי גם דרך איזו חברת טיסה תבחרו לטוס. מלבד טיסות לניו זילנד עם קונקשיין אחד, ישנן גם טיסות עם שני קונקשיינים. טיסות כאלו יהיו אף עוד יותר זולות.

קחו בחשבון כי מטיילים ישראלים רבים יבחרו לטוס לניו זילנד בחודשי החורף של ישראל, מכיוון שישראל וניו זילנד הפוכות בעונות השנה וכך יוכלו ליהנות מקיץ גם פה וגם שם. חשוב לדעת כי מחירי הכרטיס גמישים בין חברות הטיסה השונות ואותה טיסה עם אותה חברה יכולה להיות במחיר מסוים אצל סוכן אחד ובמחיר אחר לחלוטין אצל סוכן אחר. לכן, מומלץ לערוך השוואת מחירים בין חברות תעופה שונות ובין סוכני נסיעות שונים ולקבל הערכת מצב לגבי המחיר הטוב ביותר. מחיר כרטיס טיסה לניו זילנד יעלה בדרך כלל במקרה הטוב 2200$ ובמקרה הפחות טוב גם יכול להגיע ל 3000$ ומעלה.