טיסות לניו זילנד דרך סינגפור

חברת סינגפור איירליינס מאפשרת טיסות באיכות ונוחות גבוהים מסינגפור לניו זילנד. הדבר מאפשר לכם לרכוש כרטיס טיסה משולב מישראל לניו זילנד (בדרך כלל לאוקלנד, שם נמל התעופה הבין לאומי של המדינה) עם עצירה בסינגפור. כל היתרונות בבחירת מסלול כזה בדרך לעבודה בסינגפור, לפניכם.

מי את סינגפור

סינגפור הינה אי הנחשב בין היעדים העשירים והמעניינים במזרח הרחוק. מדובר באי קטן במיוחד (שטח המדינה – 716 קמ"ר. לשם השוואה, שטח מדינת ישראל – 20,000 קמ"ר) ובו קצת מעל לחמישה מליון אזרחים. סינגפור היא בין המדינות בעלות התל"ג לנפש הגבוה בעולם – כלומר, מדובר באחת המדינות המכילות כמות גדולה של עשירים ומיליונרים ביחס לאוכלוסיה. בנוסף, מדובר במדינה שומרת חוק ונעימה באופן מפתיע, עם חוקים שלא שמעתם עליהם אף פעם (כמו קנס כספי גבוה ללועסים מסטיק ברחוב ועונש מוות לסוחרים בסמים), ונטייה של התושבים להישמע ולכבד את החוקים. סינגפור היא מדינת מהגרים וככזו, לוח השנה הסינגפורי מלא בחגים צבעוניים המאופיינים בהרגלים ומסורות מכל רחבי תבל.

טיסה מישראל לניו זילנד דרך סינגפור

טיסה מישראל לסינגפור אורכת 13 שעות ויותר, וגם היא בדרך כלל כרוכה בעצירה אחת לפחות בדרך. חברות תעופה איתן ניתן להגיע לסינגפור הן: KLM, Air France, Swiss Airlines, Lufthansa, British Airwais ואחרות. עצירות להחלפת טיסה יכולות להיות ביעדים שונים באירופה (ציריך, וינה, אמסטרדם, פריז, פרנקפורט, וערים אחרות) או ביעדים אחרים כמו אדיס אבבה, בנגקוק, איסטנבול, אבו-דאבי, קואלה למפור (עיר הבירה של מלזיה), ועוד.

מחיר טיסה מישראל לניו זילנד דרך סינגפור

טיסה לניו זילנד דרך סינגפור היא ארוכה יותר מטיסות אחרות לניו זילנד, ולכן מחיר הכרטיס הוא זול יותר, ובנוסף, חברת סינגפור איירליינס (מהטובות בעולם באיכות הטיסות) מאפשרת קבלת הנחות וקופונים לשהייה בת מספר ימים בסינגפור. סדר גודל של מחירים עבור כרטיס טיסה לכיוון אחד צפוייה לעלות בין 1,200$ ל – 1,700$, כשהטיסה מישראל לסינגפור נעשית באמצעות אחת מחברות התעופה המציעות טיסה ליעד זה (כאמור, זו תהיה טיסה עם עצירה אחת או שתיים בדרך), ועם טיסת המשך מסינגפור לניו זילנד באמצעות חברת התעופה סינגפור איירליינס.

טיסות לניו זילנד דרך סינגפור – חשוב לדעת

סינגפור היא מדינה קטנה המציעה שפע של אתרים תיירותיים מהיפים בעולם, ואם כבר עוצרים שם, חבל לא לנצל את ההזדמנות לטייל במדינה, אפילו רק כמה ימים, או יותר אם יש לכם את הזמן. על מנת להיכנס למדינה תתבקשו להוציא כבר מהארץ ויזת תיירים לסינגפור, הליך פשוט ומהיר, אין צורך בחיסונים מיוחדים לטיול בסינגפור.

האם כדאי לטוס לניו זילנד דרך סינגפור?

הטיסה לניו זילנד דרך סינגפור היא טיסה חווייתית, עם מספר עצירות "שוות" בדרך. אם אתם בלחץ של זמן להגיע לניו זילנד, טיסה זו אינה המהירה או היעילה ביותר. אולם בשל האטרקטיביות של סינגפור כיעד לטיול קצר בן כמה ימים ועד חודש, והעצירה הנוספת (או שתי העצירות) שבדרך, מי שעיתותיו בידיו יכול לגלות שמדובר ברווח משני עצום, של טיול בעוד ארץ ייחודית ומשגעת "על הדרך".