טיסות זולות לניו זילנד

ניו זילנד היא מדינה מבודדת ורחוקה מאוד מישראל, זמן טיסה משוער הוא כ-24 שעות ולכן טיסות לניו זילנד הן לא מצרך זול. בהשוואה למדינות רחוקות נוספות כרטיס טיסה לניו זילנד לא יקר מדי אך למרות זאת, עדיין מדובר על הוצאה מאוד גדולה שניתן לחסוך חלק ממנה בכמה דרכים. לפניכם מידע על הדרכים להשגת טיסות זולות לניו זילנד, טיפים והמלצות.

ניתן למצוא טיסות לניו זילנד לאורך כל השנה במחירים שונים, (בהתאם לעונה ולמועד ההזמנה). דרך אחת להשיג טיסות זולות יותר היא הזמנת כרטיס טיסה ברגע האחרון. חברות התעופה מוזילות מחירים עבור כרטיסי טיסה שטרם נמכרו על מנת למלא מושבים במטוס ולכן לספונטנים שביניכם זו דרך מצויינת לזכות בהנחה משמעותית. החסרון בשיטה זו הוא שיש לקחת בחשבון שקיים סיכון שבסופו של דבר לא ישארו מקומות ובנוסף, ככל שהביקוש יהיה יותר גבוה כך גם מחיר הכרטיס טיסה עלול לזנק.

דרך אחרת למצוא טיסות זולות לניו זילנד היא באמצעות טיסות צ'רטר. טיסות הצ'רטר, הנקראות גם טיסות שכר, זולות באופן משמעותי מטיסות סדירות והן מאוד נפוצות ופופולאריות, אך רמת השירות גם נבדלת בהתאם מאשר בטיסה סדירה ויש לקחת בחשבון שלעיתים עלולים להיות עיכובים שונים בזמני ההמראה והנחיתה.

כמו כן, אפשרות נוספת להוזלת כרטיס הטיסה היא באמצעות דילים לניו זילנד המשלבים טיסה ומלון או טיסה עם השכרת רכב בניו זילנד וחבילות נוספות. רכישה של מוצרים נוספים בחבילה אחת עם כרטיס טיסה לניו זילנד מאפשרת לקבל הנחה משמעותית.

לסיכום, אם אתם מחפשים טיסות זולות לניו זילנד ביחנו את כל האפשרויות טרם הזמנת כרטיס הטיסה. בצעו השוואת מחירים בין סוכניות וחברות שונות, תוכלו להיעזר לשם כך באתרי השוואת מחירים באינטרנט ולבסוף לבצע את השיקול הנכון.