יעדי טיולים בניו זילנד

אם אתם מתכננים טיול בניו זילנד הכתבה הזאת בדיוק בשבילכם. לפניכם כל המידע על היעדים הכי פופולאריים ומרתקים במדינת האיים הקסומה והמרוחקת ניו זילנד. אוכלוסיית ניו זילנד מונה כ – 4 מיליון בני אדם, השפה הרשמית היא אנגלית, עיר הבירה היא ולינגטון, העיר הגדולה ביותר היא אוקלנד והיא מורכבת משני איים עיקריים וממספר איים קטנים.

לניו זילנד יש עולם טבע וצומח ייחודיים במיוחד ונופים מרהיבים ועוצרי נשימה שיד האדם טרם הספיקה לגדוע. הרי געש, יערות גשם, פיורדים, קרחונים, חופים ומים צלולים, מצוקים עצומים, בריכות בוץ ותופעות טבע מהפנטות הפכו את ניו זילנד ליעד תיירותי נחשק וססגוני עבור תרמילאים, תיירים, אנשי עסקים ומחפשי עבודה בניו זילנד.

קיימים יעדי טיולים רבים בניו זילנד בהם כדאי לבקר במהלך השהייה במדינה ומומלץ לתכנן את מסלול הטיול בהתאם לזמן שהקצבתם. היעד המרכזי והמומלץ להתחיל בו טיול בניו זילנד הוא אוקלנד העיר הגדולה. כמו כן, לא נשכח ערים נוספות כמו ולינגטון עיר הבירה, קווינסטאון עיר הנופש הידועה כעיר מלאת פעילויות ושוקקת חיים, דנידין שהיא גם אחת מעריה המרכזיות של ניו זילנד וערים נוספות.

יעדים מומלצים לטיול בניו זילנד הם 'קייפ ריאנגה' שנמצא בצפון המדינה (מקום בו כדאי לטייל בחוף 90 המיילים ולראות את תופעת הטבע המרשימה של מפגש ים טזמאן והאוקיינוס), שמורת 'טה פויה' שהיא שמורת גייזרים (גייזר הוא תופעת טבע ייחודית בפני עצמה בה זרם מטורף של מים חמים מתפרץ מבטני האדמה), מערות 'וואיטומו' בהן גדל זן מיוחד של זוחלים זוהרים, הר 'טונגרירו' המספק נוף מהמם של אגמים ופסגות מושלגות, סלעי הפנקייק (ליד הכפר פונקייקי), קרחון 'פרנץ ג'וזף' (קרחון אדיר שחושף נוף קרחוני מרשים ולא שגרתי) והר קוק שהוא אחד הפארקים המפורסמים בניו זילנד.

לסיכום, יעדי הטיול שפירטנו הם רק קצה הקרחון. כשמדובר על ניו זילנד יש כל כך הרבה מה לראות ומקומות רבים להתרשם מהם. כדאי להעזר בספרי תיירות ובאתרים שונים המספקים מידע על ניו זילנד ולבחור את היעדים שלכם לטיול מרתק בניו זילנד.