חופשה בניו זילנד

חופשה בניו זילנד יכולה להיות טיול משפחתי שאליו יוצאים עם הילדים, טיול תרמילאים אחרי צבא, נופש זוגי רומנטי או ירח דבש, טיול קרוואנים וכדומה. ניו זילנד היא מדינת איים מבודדת השוכנת באוקיינוס השקט, המדינות השכנות הקרובות ביותר אליה הן מדינת האיים פיג'י, ממלכת טונגה וקבוצת האיים של קלדוניה החדשה. במסגרת חופשה באיי ניו זילנד כדאי לנסות ולשלב גם טיול באחד מיעדים אלה.

מי שזהו ביקורו הראשון בניו זילנד צפוי להרפתקאה בלתי נשכחת. ניו זילנד היא ארץ מדהימה, מטופחת, מסודרת ונקייה. בניו זילנד נופים פראיים ומיוחדים, כאלה שלא נתקלים בהם בשום מקום אחר, טבע ייחודי ובכלל עולם שלם ועשיר של חי וצומח שכולל זנים נדירים של בעלי חיים ותופעות טבע מהפנטות. קל מאוד לטייל ולהתמצא במדינה, השפה המדוברת היא אנגלית, רמת הפשיעה נמוכה מאוד, הרפואה והתברואה ברמה גבוהה, התשתיות מפותחות, היחס אל התיירים חביב למדי ומסביר פנים ומדובר על מדינה מודרנית ומערבית.

כאמור, ניו זילנד היא מדינת איים, היא מורכבת משני איים גדולים (האי הצפוני והאי הדרומי וממספר איים קטנים). חופשה בניו זילנד יכולה להתמקד באחד מהם או בשניהם, אך אם יש לכם מספיק זמן מומלץ מאוד לטייל במספר אתרי תיירות בשני האיים. האי הצפוני נחשב לנינוח ופסטורלי יותר ואילו האי הדרומי (שהוא הגדול מבין השניים) פראי ומאוכלס בדלילות.

רצוי לתכנן חופשה בניו זילנד בחודשי הקיץ, אך חשוב לזכור שהעונות הפוכות מאחר וניו זילנד נמצאת בחצי הכדור הדרומי. ישנם המון מקומות מומלצים ואתרי תיירות מרשימים שכדאי לבקר בהם במהלך החופשה ועל יעדים מומלצים לטיול תוכלו לקרוא בהרחבה באתר ודרך מדריכי תיירות.