הצעות עבודה בניו זילנד

ניו זילנד היא אחת המדינות האטרקטיביות ביותר בקרב חיילים משוחררים החולמים על טיול ארוך אחרי צבא, בתקופה הם מצויים לפני שלב ההתחייבויות, הלימודים, הקריירה, המשפחה והמשכנתא.

ניו זילנד מורכבת משרשרת של איים בעלי תוואי קרקע מגוון, החל ממישורים ירוקים נרחבים וכלה בהרים בעלי פסגות מושלגות. במדינה חיים קצת יותר מארבעה מליון תושבים, והיא נמצאת במקום ה-199 בעולם בדירוג המדינות הצפופות. לעומת זאת, במדד הפיתוח האנושי נמצאת ניו זילנד במקום השביעי בעולם, מה שאומר שאתם צפויים למצוא בניו זילנד מקומיים מאושרים למדי (ישראל, אגב, הגיעה למקום הלא נוראי, ה-16 בדירוג זה בשנת 2014).

צעירים רבים משלבים טיול עם עבודה בניו זילנד על מנת להאריך את השהות ולחוות את המדינה באופן אותנטי. בניו זילנד, שהיא מדינה לא גדולה (אמנם, שטחה מעל 267,000 קמ"ר, יותר מפי עשרה משטחה של מדינת ישראל) ניתן לשלב טיולים ועבודה גם אם אתם עובדים חמישה ימים בשבוע באופן קבוע.

הצעות עבודה במכירות בניו זילנד

תוכלו למצוא הצעות עבודה בניו זילנד במגוון רחב למדי של תחומים. ראשית, חשוב להזכיר את תחום המכירות, בעיקר מפני שהוא הפופולארי ביותר. בעגלות בניו זילנד, המצוייה בדיוק מתחת לחור באוזון והאוכלוסייה בה חשופה לכמויות גדולות של קרינה מן השמש, נמכרים בעיקר מוצרי קוסמטיקה, אם כי גם גאדג'טים, ועוד שפע של מוצרים. עבודה בעגלות בניו זילנד היא בדרך כלל רווחית ועקב האפשרות למצוא את העבודה מהארץ תוכלו להגיע לניו זילנד מצויידים בעבודה שתאפשר לכם נחיתה רכה במקום. הצעות עבודה במכירות בניו זילנד תוכלו למצוא גם במכירת ציורי שמן מדלת לדלת.

הצעות עבודה לא בעגלות ולא במכירות

אם אתם דווקא לא מתאימים למכירות, תוכלו לעבוד באירוח, מלצרות, או עבודה מנהלית במגוון האכסניות, המלונות, הפאבים והמסעדות הפזורות בשפע בערים הגדולות של ניו זילנד. תוכלו גם למצוא באזורים הפחות מיושבים של המדינה עבודה בחוות חקלאיות, שם תוכלו לטפל בחיות (בעיקר בקר וכבשים), ולגדל גידולים חקלאיים למיניהם (למשל ענבים, תפוחים וגידולי שדה). בעבודות כאלה בדרך כלל מקבלים שכר בסיסי ועמלות גבוהות לפי הספק, ובדרך כלל ניתן למצוא בקלות אפשרויות מגורים במקום אם לא מספקים לכם מקום לינה בחווה.

חיפוש עבודה בניו זילנד

לא קשה למצוא עבודות בניו זילנד. ראשית, באזורי התיירים פזורים לוחות מודעות באמצעותם מעסיקים מחפשים תיירים לעבודות אופייניות. המעסיקים מפרסמים את תנאי העבודה ומזמינים תיירים לפנות אליהם. הדרך המומלצת והפשוטה ביותר היא חיפוש עבודה עוד בארץ, דרך אתרי עבודה בחו"ל בהם מתפרסמות הצעות עבודה בניו זילנד, שם תוכלו לקרוא מידע על החברות, על התנאים, השכר ועוד.

אשרת עבודה בניו זילנד

לא משנה במה תבחרו לעבוד בניו זילנד, עליכם לדאוג לאשרת עבודה ולחשבון בנק מקומי במדינה. הפקה של ויזת עבודה שתהיה תקפה לשנה היא תהליך לא מסובך אם יש לכם מעביד שמוכן להשתתף במאמץ ולערוב לכם. חשבון בנק ניתן לפתוח בכל סניף דואר מקומי ואת פרטיו לתת למעסיק על מנת שיפקיד את המשכורת השבועית אל חשבון הבנק שלכם, ממנו תוכלו למשוך כסף כאוות נפשכם.